Nie tak dawno temu kupiłem bon podarunkowy dla przyjaciela na wyjątkowe doświadczenie w ulubionym sklepie, ale okazało się, że nie był on tym, czego naprawdę potrzebował. Teraz mam ten bon, który jest mi absolutnie nieprzydatny, a jego ważność powoli się kończy. Czy ktoś z was miał podobną sytuację i wie, jakie są opcje na odzyskanie pieniędzy albo wymianę tego bony na coś innego? Wiem, że w wielu przypadkach jest to niemożliwe, ale może są jakieś sposoby, o których nie słyszałem?