forum › Fora › Komputery i internet › Obieg dokumentów w firmie › Odpowiedz na: Obieg dokumentów w firmie 21 stycznia 2019 o 12:05 #355 BlogstarKlucznik U nas radzimy sobie bez programów i też jest dobrze.