forum › Fora › Komputery i internet › Obieg dokumentów w firmie › Odpowiedz na: Obieg dokumentów w firmie
21 stycznia 2019 o 12:03
#348
Klucznik
Jeśli chodzi o obieg dokumentów to powinien postawić na specjalny program, który to umożliwia.
