forum › Fora › Nieruchomości i Budownictwo › Generalny wykonawca Bojpol › Odpowiedz na: Generalny wykonawca Bojpol
12 marca 2018 o 22:38
#240
Klucznik
Powiem o takiej sytuacji. Kilka lat temu zatrudniliśmy tę firmę do modernizacji jednego z budynków mieszkalnych. Jestem dość prezycyjną osobą i tego samego oczekuję od innych. Firme Bojpol wywiązała się z umowy w sposób celujący. Polecam ich serdecznie.
