forum › Fora › Biznes i finanse › Praca w korpo i pozytywy › Odpowiedz na: Praca w korpo i pozytywy 22 lutego 2018 o 20:45 #221 BlogstarKlucznik Dobrze też płacą za nadgodziny których w korpo nie brakuje