forum › Fora › Biznes i finanse › Praca w korpo i pozytywy › Odpowiedz na: Praca w korpo i pozytywy
22 lutego 2018 o 20:44
#217
Klucznik
Zazwyczaj w korpo są dodatkowe benefity jak np. ubezpieczenie grupowe plus jakieś multisporty także czasami warto pracować w korbo
