forum › Fora › Biznes i finanse › Praca w korpo i pozytywy › Odpowiedz na: Praca w korpo i pozytywy 22 lutego 2018 o 20:44 #215 BlogstarKlucznik Jeśli oferują ci dobrą kase to oczywiście nie masz nic do stracenia