forum › Fora › Biznes i finanse › Praca w korpo i pozytywy › Odpowiedz na: Praca w korpo i pozytywy 22 lutego 2018 o 20:43 #214 BlogstarKlucznik Praca w korpo jest fajna:) dużo znajomości i w ogóle