forum › Fora › Zdrowie i medycyna › Depresja to straszna rzecz › Odpowiedz na: Depresja to straszna rzecz
22 lutego 2018 o 19:20
#209
Klucznik
Musisz wiedzieć, że leczenie depresji jest bardzo trudne, nie bagatelizuj tego, idz do lekarza jak powiedział kolega i głowa do góry.
