forum › Fora › Biznes i finanse › Ubezpieczenie OC tylko na pół roku › Odpowiedz na: Ubezpieczenie OC tylko na pół roku
11 marca 2021 o 09:18
#1229
Gość
Składki wzrosły i jeśli ktoś nie ma pieniędzy to lepsze to niż nie płacić w ogóle.
