forum › Fora › Biznes i finanse › Ubezpieczenie OC tylko na pół roku › Odpowiedz na: Ubezpieczenie OC tylko na pół roku 7 marca 2021 o 08:40 #1221 ShelbyGość Płace zawsze na pół roku, ale nie wiem ile jest więcej.