forum › Fora › Biznes i finanse › Ubezpieczenie OC tylko na pół roku › Odpowiedz na: Ubezpieczenie OC tylko na pół roku 6 marca 2021 o 16:33 #1219 PatyczekGość U mnie różnica była bardzo duża i dałem sobie z tym spokój.