forum › Fora › Biznes i finanse › Ubezpieczenie OC tylko na pół roku › Odpowiedz na: Ubezpieczenie OC tylko na pół roku
4 marca 2021 o 16:20
#1213
Gość
Bardzo często korzystam z takiego ubezpieczenia, bo nie mam tyle pieniędzy od razu.
